Oferty specjalne

14.07.2023

Program wsparcia osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu

Teatr Polski w Warszawie przyłączył się do Programu „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu”, którego inicjatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. W ramach Programu osoba z niepełnosprawnościami i towarzyszący jej opiekun mogą skorzystać z oferty repertuarowej naszego Teatru kupując bilet w preferencyjnej cenie - tylko 1 zł. Program jest przeznaczony dla mieszkańców województwa mazowieckiego.

Więcej >
01.10.2023

Kulturalna szkoła na Mazowszu. Bilet dla uczniów za złotówkę

Teatr Polski w Warszawie przyłączył się do Programu „Kulturalna szkoła na Mazowszu”, którego inicjatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. W ramach Programu zorganizowane grupy szkolne mogą skorzystać z oferty repertuarowej naszego Teatru, za preferencyjną cenę biletu - tylko 1 zł. Oferta jest przeznaczona dla szkół z terenu województwa mazowieckiego.

Więcej >
07.06.2023

KARTA WARSZAWIANKI I WARSZAWIAKA

Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie jest partnerem programu Karta Warszawiaka, który prowadzi m.st. Warszawa. Oferujemy posiadaczkom i posiadaczom Kart 10% ulgi na bilety zakupione w piątki.

Więcej >
01.10.2023

PONIEDZIAŁEK DLA SENIORA

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy widzów 50+ do zakupu biletów w wyjątkowej cenie w dowolnych, ulubionych miejscach na widowni naszego Teatru. Bilety dla seniorów (za okazaniem legitymacji emeryta lub rencisty) dostępne są tego dnia w Kasie przy Krakowskim Przedmieściu 6 oraz w sprzedaży ON-LINE na naszej stronie.

Więcej >
01.10.2023

BILET DLA STUDENTA

Specjalna cena biletów dla studentów i doktorantów: 15 złotych, niezależnie od tytułu i miejsca na widowni. Warunkiem zakupu biletów w specjalnej cenie jest posiadanie aktualnej legitymacji studenckiej lub doktoranckiej.
Specjalna cena nie dotyczy spektakli gościnnych, wydarzeń specjalnych oraz miejsc w Loży Prezydenckiej.
Bilety studenckie można kupić w kasach Teatru Polskiego oraz w sprzedaży ON-LINE na naszej stronie.

Więcej >