Koncert Anity Lipnickiej
Opis
Anita Lipnicka | Trasa jubileuszowa: 30 lat „Wszystko się może zdarzyć”
Kiedy Anita Lipnicka opuszczała zespół Varius Manx u szczytu jego popularności, nie mogła przewidzieć, co ją czeka. Ryzykując wszystko, zniknęła ze sceny muzycznej i udała się do Londynu, gdzie rozpoczęła pracę nad swoim pierwszym solowym albumem. Miała wiele do udowodnienia - i sobie, i swoim fanom, którzy z niecierpliwością wyczekiwali tego wydawnictwa.
Po roku wróciła do Polski z płytą „Wszystko się może zdarzyć”, która zdobyła uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności, a także ugruntowała pozycję Anity jako niezależnej artystki. Album uzyskał status potrójnej platyny i doczekał się 5 nominacji do Fryderyka.
W tym roku mija 30 lat od premiery tego wyjątkowego wydawnictwa. Z tej okazji artystka przygotowuje serię jubileuszowych koncertów, które odbędą się w najpiękniejszych salach widowiskowych w kraju.
Mam nadzieję, że trasa „30 lat Wszystko się może zdarzyć”, w którą wyruszę z zespołem w składzie poszerzonym o sekcję dętą i trio smyczkowe, stanie się okazją do niezwykłej podróży w czasie i wielkim świętem dla tych, którzy wiążą z tymi piosenkami drogie wspomnienia - deklaruje Anita.
Wraz z moją ekipą postaramy się z całych sił, aby te koncerty były czymś więcej niż zwyczajnym wydarzeniem muzycznym. Zadbamy także o wyjątkową oprawę wizualną projektu - piękne światła i baśniową scenografię - tak, by wrażenia wzrokowe były dopełnieniem niezwykłych aranżacji, stworzonych specjalnie na tę okoliczność. Zapraszam serdecznie!
Anita Lipnicka - wokal
Piotr Świętoniowski - instrumenty klawiszowe
Bartek Miarka - gitary
Kamil Pełka - kontrabas
Łukasz Sobolak - perkusja
Katarzyna Sylla - skrzypce
Jan Mleczko - altówka
Zuzanna Stradowska - wiolonczela / harfa
Dominik Gawroński - trąbka
Konrad Gzik - saksofon
Bartosz Pernal - puzon
Mateusz Sołtysik - realizacja dźwięku
Piotr Mrowiec - realizacja światła
Paweł Talaga - scenografia, kostiumy
BILETY NA: bilety.wikartevent.pl
* Teatr informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za kształt artystyczny wydarzeń realizowanych w jego siedzibie przez podmioty trzecie oraz za treść materiałów promocyjnych dotyczących takich wydarzeń. Informacje o wydarzeniu pochodzą z materiałów promocyjnych organizatora.